Akademia Szycia to miejsce, gdzie każdy może poczuć pasją szycia.
Nie ważne, czy wcześniej miałeś/aś jakikolwiek kontakt z maszyną do szycia, czy masz zdolności manualne, czy masz 8, 30 czy 50 lat.
Nasi prowadzący podchodząc bardzo indywidualnie do każdej osoby. Wystarczy zrobić ten pierwszy krok i zapisać się na warsztaty 🙂

 warsztaty dla osob poczzatkujacych

 

 

 

 

Akademię Szycia prowadzimy od marca 2014 r. Nasza pracownia wyposażona jest we wszelkie niezbędne maszyny (wielofunkcyjne (mechaniczne, komputerowe,  owerloki, coverloki) oraz akcesoria do szycia. Do dyspozycji mamy 2 sale szkoleniowe. Nauka odbywa się w małych grupach (max. do 6 osób) dzięki czemu możemy zagwarantować indywidualne podejście do każdej osoby.


 PRZECZYTAJ OPINIE O WARSZTATACH

CHCĘ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O NOWYCH KURSACH I OFERTACH LAST MINUTE:


REZERWACJE
Na wszystkie warsztaty i zajęcia indywidualne obowiązuje wcześniejsza  rezerwacja. Rezerwacji możesz dokonać mailowo: info@akademiaszycia.pl lub telefonicznie 796 210 250. Potwierdzenie rezerwacji wraz z wszelkimi niezbędnymi informacjami otrzymasz mailowo na podany przez Ciebie adres.

Jesteśmy także otwarci na wszelkie propozycje innych kursów. Jeżeli nie znajdujesz w naszej ofercie nic odpowiedniego dla siebie, skontaktuj się z nami, aby zobaczyć co możemy Ci zaproponować, a nawet zorganizować nową grupę warsztatową.

 

WARSZTATY SZYCIA MOŻESZ RÓWNIEŻ PODAROWAĆ BLISKIEJ OSOBIE:

 


Jeśli potrzebujesz skorzystać maszyny do szycia – umów się na wypożyczenie MASZYNY NA GODZINY.

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *