Kiedy zbliża się okres komunijny oraz Dzień Dziecka często zastanawiamy się, jaki prezent wybrać dla dziecka. Jeśli nie chcemy kupować kolejnego drogiego gadżetu ani dawać koperty, możemy pomyśleć o podarowaniu dziecko kreatywnie spędzonego czasu i nowej pasji – pasji szycia.


SZYCIE = REALIZACJA SWOICH WŁASNYCH POMYSŁÓW ZA POMOCĄ MASZYNY DO SZYCIA

DZIĘKI ZDOBYTYM UMIEJĘTNOŚCIOM KRAWIECKIM


Zainwestuj w kreatywnie spędzony czas dziecka i podaruj mu zaproszenie na warsztaty szycia.

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY

To elegancko przygotowane zaproszenie, które dziecko będzie mogło dowolnie wykorzystać na warsztaty: zajęcia w ciągu roku szkolnego, warsztaty wakacyjne i podczas ferii zimowych, warsztaty urodzinowe lub zajęcia indywidualne.

Zaproszenie jest ważne 12 miesięcy. Minimalna wartość zaproszenia – 100 zł.

Jak  wygląda nauka szycia  dla dzieci?

Pracując w małych grupach dajemy każdemu dziecku możliwość kreatywnego wyrażania siebie. Zaczynając każdą naukę od zasad bhp i podstaw obsługi maszyny wprowadzamy dzieci w tajniki szycia. Pokazujemy, że dokładność i staranność przekładają się na efekt końcowy. Zaczynamy od szycia prostych projektów poduszki i eko torby, następnie przechodzimy do bardziej zaawansowanych projektów z wszywaniem zamków, podszewkami oraz do szycia odzieży – bluzek, szortów, sukienek.
Radość i satysfakcja dzieci z samodzielnie uszytych projektów jest BEZCENNA 🙂
Warsztaty są prowadzone z dziećmi,  które ukończyły 8 rok życia.

Zapoznaj się z warsztatami szycia dla dzieci (klik)

Zaproszenie możesz zamówić w naszej siedzibie w Szczecinie (ul. św. Wojciecha 16/1 Szczecin) lub poprzez poniższy formularz. Po jego wysłaniu otrzymasz szczegóły opłacenia i wykorzystania zaproszenia. Przygotowane zaproszenie możemy również wysłać za pomocą Poczty Polskiej na wskazany adres (bezpłatnie).

ZAMÓW ZAPROSZENIE:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Imię i nazwisko dziecka:

Wartość zaproszenia/ adres do wysyłki/ uwagi do zamówienia:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *